ŠPECIALISTI V ODBORE DIAGNOSTIKY A OPRÁV
VYSOKOTLAKOVÝCH VSTREKOVACÍCH SYSTÉMOV NAFTY

Kontakty

TSA, s.r.o., Slavkovská 36
060 01 Kežmarok
 

Telefón

052 452 5271
0911 901 624

E-mail

robo@tsa-kk.sk
odbyt@tsa-kk.sk

 

www.tsa-kk.sk

Denso diesel

Spoločnosť DENSO Corporation ako 3. najväčší globálny výrobca autodielov, materská spoločnosť spoločnosti DENSO EUROPE B.V. zahájila svoje aktivity v oblasti vstrekovacích systémov v 60 rokoch 20. storočia zakúpením licencie spoločnosti Bosch. Od samého začiatku spoločnosť DENSO mohutne investuje do perspektívneho odvetvia diesel, výsledkom čoho sú najprogresívnejšie vstrekovacie systémy ako COMMON RAIL. Výrobky tejto spoločnosti už ďalej nenesú označenie Nippondenso, ale DENSO.

Najdôležitejší zákazníci spoločnosti DENSO (vysokotlakové vstrekovanie nafty):
Toyota, Ford, Mazda, Mitsubishi, Renault, Nissan, Kubota, Komatsu, Peugeot, Citroen, Fiat, Land Rover, Cummins, John Deere, Subaru, Daihatsu, IsuzuUmiestnenie najdôležitejších tovární DENSO Diesel Systems vo svete:
Japonsko, Kórea, Thajsko, USA, Maďarsko a ďalší...

Aktuálne vyrábané vstrekovacie systémy nafty spoločnosti DENSO:
Vstrekovacie čerpadlá radovo mechanicky i elektronicky riadené, elektronicky riadené vstrekovacie čerpadlá ECDV3, ECDV4, ECDV5, systémy common rail s vysokotlakovými čerpadlami HP0, HP2, HP3, HP4 a vstrekovačmi G0, G1 a piezovstrekovačmi P1. Spoločnosť Denso sa významne podieľa na dodávkach pre systém odlučovania oxidov dusíka DNPR označovaných od spoločnosti Toyota ako D-CAT.