ŠPECIALISTI V ODBORE DIAGNOSTIKY A OPRÁV
VYSOKOTLAKOVÝCH VSTREKOVACÍCH SYSTÉMOV NAFTY

Kontakty

TSA, s.r.o., Slavkovská 36
060 01 Kežmarok
 

Telefón

052 452 5271
0911 901 624

E-mail

robo@tsa-kk.sk
odbyt@tsa-kk.sk

 

www.tsa-kk.sk

Čerpadlá common rail – HP0, HP2, HP3, HP4

Tieto čerpadlá majú za úlohu vytvárať na príkaz riadiacej jednotky vstrekovania vysoký tlak paliva, ktorý je dopravený do vysokotlakového vedenia (railu), kde sa s tlakom ďalej pracuje a následne je palivo dopravené do vstrekovačov. Čerpadlá typu HP0 a HP4 sú určené pre stredne ťažkú a ťažkú transportnú techniku a mechanizáciu (Mitsubishi, Hino, Isuzu, John Deere, Nissan), čerpadlá HP2 a HP3 pre osobné a ľahké úžitkové automobily (Toyota, Nissan, Mazda, Mitsubishi, Opel, Isuzu, Ford, Peugeot, Citroën, Fiat, John Deere a ďalšie). Tieto čerpadlá sú opravované v 7 autorizovaných servisoch DENSO na území SR a ČR.

Radové vstrekovacie čerpadlá

Vstrekovacie čerpadlá určené pre stredne ťažké a ťažké úžitkové automobily, napríklad Volvo Trucks, Hino Trucks, Isuzu Trucks a pre motory Cummins, John Deere a veľa ďalších. Tieto čerpadlá sú opravované v 7 autorizovaných servisoch DENSO v rámci SR a ČR.

Rotačné vstrekovacie čerpadlá – VE, V3, V3ROM, V4, V5, V5P

Vstrekovacie čerpadlá určené pre nepriamy i priamy vstrek nafty, použité sú v automobiloch značky Toyota, Mazda, Suzuki, Isuzu, Opel a Mitsubishi. Diagnostiku prevádza 6 autorizovaných servisov DENSO v ČR a 1 v SR. Opravy týchto čerpadiel prevádza jediný autorizovaný servis v SR.